سئو ؛ بهینه سازی و طراحی سایت

طراحی سایت مرکز مشاوره


طراحی سایت مرکز مشاوره این روزها با توجه به گسترش روزافزون فضای کسب و کار در اینترنت، حائز اهمیت می‌باشد. مراکز مشاوره‌ی مختلفی وجود دارند که می‌توانند با استفاده از طراحی سایت، افراد بیشتری را به کلینیک مشاوره‌ی خود جذب کنند و از این طریق به درآمد بیشتری دست یابند.

با توجه به افزایش مشکلات روحی و روانی، نیاز به مراجعه نزد روانشناس و دریافت مشاوره از او به طور چشمگیری افزایش یافته و افراد به دنبال مراکز مشاوره‌ی حرفه‌ای و معتبر هستند که بتوانند مشاوره‌های لازم را دریافت کنند؛ بنابراین در چنین حالتی طراحی وب سایت مشاوره و یا طراحی سایت مرکز مشاوره می‌تواند بسیار کاربردی و مفید باشد.

به منظور طراحی سایت مرکز مشاوره باید با اصول طراحی این نوع از سایت‌ها آشنایی داشته باشید و این اصول را در هنگام طراحی سایت به کار ببرید.

در این مقاله قصد داریم تا اهمیت طراحی وبسایت مشاوره و نکات و اصول طراحی سایت مرکز مشاوره را به طور کامل شرح داده و نکات اصلی را ذکر کنیم.

طراحی سایت مشاوره و اهمیت آن

مراکز مشاوره، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند که افراد در همه‌ی رنج‌های سنی می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. از جمله مشاوره‌هایی که در این مراکز ارائه می‌شود و لازم است که در طراحی سایت و نیز به آن توجه شود، می‌توان به مشاوره ازدواج، مشاوره‌ی تحصیلی، مشاوره‌ی کودک و نوجوان، مشاوره‌ی خانواده، مشاوره‌ی روان درمانی، مشاوره‌ی شغلی و استخدام و خدمات مشاوره‌‌ای دیگر اشاره کرد.

با توجه به اینکه مشاوره در زمینه‌های متعددی لازم و ضروری است، افراد به دنبال مراکز مشاوره‌ی حضوری و یا مشاوره‌ی آنلاین هستند و در اینجاست که راه‌اندازی سایت برای این خدمات اهمیت می‌یابد.

در بسیاری از سایت‌های مشاوره، مشاوره به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و سپس افراد را به مشاوره‌ی حضوری تشویق می‌کنند، بنابراین طراحی سایت در این حوزه می‌تواند بسیار مهم و اثرگذار باشد.

در صورتی که طراحی وب سایت برای این خدمات به درستی و اصولی صورت گیرد، می‌تواند خدمات مشاوره‌ی اولیه را ارائه داده و در نتیجه تعداد افراد مراجعه کننده به مراکز را افزایش دهد.

طراحی سایت مشاوره و امکانات اساسی آن

به منظور راه‌اندازی سایت مشاوره، باید امکانات مختلفی را در نظر بگیرید که به کار بردن این امکانات، می‌تواند تعداد بازدیدکنندگان سایت را به طور چشمگیری افزایش دهد. در ادامه برخی از امکانات لازم را ذکر خواهیم کرد.

طراحی سایت مشاوره و بخش مشاوره آنلاین در آن

از مهمترین امکاناتی که در طراحی سایت مشاوره باید به آن دقت شود، بخش مشاوره آنلاین است؛ در حقیقت مشاوره آنلاین در سایت مشاوره می‌تواند بسیار مفید بوده و افراد زیادی را به سایت شما جذب کند.

در طراحی سایت مرکز مشاوره بهتر است که هر بخش مانند مشاوره‌ی کودکان، خانواده و موارد دیگر به صورت جداگانه در نظر گرفته شود و برای هر بخش، پاسخگویی آنلاین و متخصص در زمینه‌ی مشاوره تعیین گردد؛ بنابراین در صورتی که این ویژگی در نظر گرفته شود، هنگامی که افراد به سایت شما مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات شما بهره‌مند شده و برای مراجعه‌ی حضوری درخواست نوبت کنند.

هزینه طراحی سایت       طراحی سایت وردپرس      طراحی پورتال

معرفی خدمات و کادر مرکز مشاوره و رزومه آنان

در این بخش، شما می‌توانید کلیه خدمات مرکز و پرسنل به همراه رزومه آن‌ها را به همراه توضیحات و تصاویر قرار دهید.

طراحی سایت مرکز مشاوره و قرار دادن امکان نوبت‌دهی آنلاین در آن

نوبت دهی آنلاین در طراحی سایت مرکز مشاوره

 طراحی سایت تهران      طراحی سایت اختصاصی     قیمت طراحی سایت

 

بسیاری از افراد به این دلیل به سایت‌های مشاوره مراجعه می‌کنند که بتوانند در کمترین زمان، نوبت مشاوره را اخذ کنند، پس نوبت‌دهی بخشی است که در طراحی سایت مرکز مشاوره باید در نظر گرفته شود.

به طور کلی لازم است که در طراحی سایت مشاوره، به دلیل تقاضای بالایی که وجود دارد، نوبت‌دهی به صورت دقیق و آنلاین انجام شود؛ چرا که این امر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ی فرد مراجعه کننده کمک شایانی می‌کند.

بخش مقالات

یکی از بخش‌های کاربردی که در ایجاد وبسایت مشاوره باید بدان توجه شود، بخش مقالات است. بسیاری از افراد، هنگامی که به دنبال مشاوره در رابطه با موضوع های مختلف هستند، ابتدا به جستجو در اینترنت می‌پردازند؛ در صورتی که در سایت شما، مقالات مختلفی در زمینه‌ی مشاوره وجود داشته باشد، افراد با خدمات مشاوره‌ای شما آشنا شده و در نتیجه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

به کار بردن مقالات به روز و جدید در سایت می‌تواند بر تعداد بازدیدکنندگان شما بیافزاید و احساس نیاز به مشاوره را در افراد مختلف بیدار کند؛ در ضمن کاربران علاقه دارند تا برخی از نکات و مواردی که در جلسه‌ی مشاوره مطرح می‌شود را از پیش بدانند تا در نهایت بتوانند مشکل خود را بازگو کرده و مشاوره‌ی لازم را دریافت کنند؛ بنابراین به کار بردن این مقالات در سایت مشاوره تواند حائز اهمیت باشد.

راه‌های برقراری تماس و آدرس

یکی از مهمترین نکاتی که در طراحی وب سایت باید مورد توجه واقع شود، ذکر آدرس و راه‌های تماسی است؛ در واقع طراحی سایت مشاوره باید به گونه‌ای باشد که فرد مراجعه کننده به راحتی بتواند به راه‌های تماس دسترسی داشته و در نتیجه، نسبت به اخذ نوبت اقدام کند.

راه‌های تماسی ذکر شده در سایت به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی مشاوره نیز به کار می‌رود و فرد می‌تواند سوالات و ابهامات خود را در این زمینه از طریق راه‌های تماسی برطرف کند.

در طراحی سایت مرکز مشاوره، امکانات بسیاری مانند معرفی کتاب و موزیک، ثبت نام در همایش ها و کلاس‌ها، پرداخت حق عضویت مشاوره، فروشگاه اینترنتی محصولات مربوطه و …. را می‌توان استفاده کرد.

به جهت اطلاع از قیمت طراحی سایت، لازم است که با شرکت رایان تماس گرفته و ویژگی‌های مورد نظر خود را اعلام کنید. تیم رایان برای طراحی سایت مشاوره، پیشنهادهای ویژه‌ای را به شما ارائه خواهد کرد. هر اندازه که ساخت سایت، حرفه‌ای‌تر باشد و امکانات کاربردی‌تری در طراحی سایت مشاوره در نظر گرفته شود، قیمت طراحی سایت بیشتر خواهد بود.

در انتخاب شرکت طراحی سایت لازم است که حساسیت زیادی را به خرج دهید تا موفقیت شما آسان‌تر امکان پذیر باشد. تیم حرفه‌ای رایان، شما را در تمام مسیر ایجاد وب سایت، همراهی کرده و پس از طراحی سایت نیز نکات مورد نیاز شما به جهت موفقیت در موتورهای جستجو را بیان می‌کند؛ علاوه بر این شما به واسطه سپردن ساخت سایت به رایان، از پشتیبانی 12 ماهه این شرکت بهره‌مند خواهید شد.

طراحی سایت مشاوره و ویژگی‌های آن

در طراحی سایت مشاوره باید ویژگی‌های مختلفی در نظر گرفته شود که در ادامه به بررسی برخی از آنها می‌پردازیم:

استفاده از گرافیک زیبا

به طور کلی می‌توان عنوان کرد که گرافیک زیبا در راه‌اندازی سایت مشاوره بسیار مهم بوده و می‌تواند بازدیدکنندگان مختلفی را به سایت مشاوره جذب کند؛ در واقع استفاده از بخش‌های گرافیکی در طراحی سایت، آن را جذاب‌تر کرده و افراد را به خواندن مطالب بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره‌ای شما ترغیب می‌کند.

دسترسی آسان

ایجاد وب سایت مشاوره باید به گونه‌ای باشد که دسترسی به مطالب مختلف برای بازدیدکنندگان آسان بوده و آن‌ها را دچار سردرگمی نکند؛ در واقع هر بخش باید به طور جداگانه دسته‌بندی شده باشد و مطالب در بخش و جای مخصوص به آن، به کار برده شود.

اگر سایت مشاوره به گونه‌ای باشد که نکات فوق در آن رعایت شده باشد، بازدیدکنندگان دچار سردرگمی نشده و به راحتی آنچه را که در نظر دارند، پیدا می‌کنند.

رنگ بندی جذاب

طراحی سایت مرکز مشاوره باید به گونه‌ای باشد که با استفاده از رنگ‌های مخصوص، هر گروه سنی را در نظر بگیرد. در طراحی سایت با استفاده از رنگ‌های متضاد می‌توان بخش‌های مختلف را از هم جدا کرده و در نتیجه دسترسی به مطالب را ساده‌تر کرد؛ در ضمن به کارگیری رنگ‌های مختلف و متناسب با هر بخش مشاوره می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش تعداد مخاطبان داشته و استفاده از خدمات مشاوره‌ای شما را افزایش دهد.

استفاده از نقاط ضعف و قوت سایت‌های دیگر

شاید در نخست به نظر برسد که استفاده از سایت‌های مشاوره‌ی دیگر در طراحی سایت شما به نوعی تقلید به حساب می‌آید، اما باید بگوییم که شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های دیگر، با نقاط قوت و ضعف این گونه سایت‌ها آشنا شده و در نتیجه نکات لازم را در راه‌اندازی سایت خودتان به کار بگیرید.

با تبدیل نقاط ضعف دیگر سایت‌ها به نقاط قوت خود، می‌توانید استانداردهای خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

معرفی کادر مشاوره

یکی از امکاناتی که در طراحی وبسایت مشاوره می‌توانید در نظر بگیرید، معرفی کادر درمانی است. معرفی کادر درمانی و ذکر رزومه و تخصص تحصیلی آن‌ها می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد؛ علت این امر آن است که مراجعه کنندگان می‌توانند با آگاهی از تخصص مشاوران، پزشکی مناسب را انتخاب کرده و مشاوره‌های لازم را از او در یافت کنند.

استفاده از تصاویر و ویدیو

ویژگی های طراحی سایت مشاورهاستفاده از تصاویر می‌تواند کارایی سایت را افزایش دهد؛ در واقع تصاویر قابلیت این را دارند که داده‌های مختلف را ساده‌تر و در زمان کوتاه‌تری به مخاطب انتقال دهند و به کار بردن آن‌ها در سایت مشاوره می‌تواند بازدهی سایت را به میزان زیادی افزایش دهد.

همچنین استفاده از ویدیوهای آموزشی و مشاوره‌ای نیز می‌تواند مفید واقع شده و افراد زیادی را به استفاده از خدمات شما تشویق کند. شرکت رایان در به کارگیری تصاویر مختلف در طراحی انواع سایت مشاوره‌ای تخصص داشته و می‌تواند نیاز شما را پشتیبانی کند.

طراحی سایت مرکز مشاوره و قرار دادن هزینه‌های مشاوره در آن

بسیاری از کاربران هنگام مراجعه به سایت‌های مشاوره به دنبال کسب اطلاعات در مورد هزینه‌های جلسه‌ی مشاوره هستند و ایجاد وب سایت مشاوره باید به گونه‌ای باشد که در مورد هزینه‌ها، اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار دهد.

ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد هزینه‌های مشاوره، امکان مقایسه‌ی قیمت‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند.

طراحی سایت مرکز مشاوره با قابلیت اجرا شدن بر گوشی همراه

ایجاد وب سایت مشاوره باید به گونه‌ای باشد که سایت شما بر روی پلتفرم‌های مختلف قابلیت اجرا داشته باشد و فرد بتواند در هر زمان و مکانی از اطلاعات سایت استفاده کرده و یا نسبت به اخذ نوبت مشاوره اقدام کند.

شرکت رایان در طراحی سایت بر روی پلتفرم‌های مختلف تخصص داشته و می‌تواند خدمات لازم در این زمینه را ارائه دهد.

طراحی سایت مرکز مشاوره با سرعت بالا

با توجه به اینکه حجم بالایی از داده‌ها در ساخت سایت مشاوره مورد استفاده قرار می‌گیرند، طراحی سایت مشاوره باید به گونه‌ای باشد که این داده‌ها مانند تصاویر و ویدیوهای مختلف، سبب کاهش سرعت سایت نشود، زیرا سرعت پایین سایت‌ها سبب ریزش تعداد زیادی از مخاطبان می‌شود. شرکت رایان با وجود سال‌ها تجربه در زمینه‌ی طراحی سایت، راه‌اندازی سایت شما با سرعت بالا را تضمین می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های زیر را مطالعه کنید:

  1. طراحی سایت پزشکی
  2. شرکت طراحی سایت       ساخت سایت        طراحی سایت شرکتی

[ بازدید : 15 ]

[ يکشنبه 5 بهمن 1399 ] 10:43 ] [ بینام ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]